Kontakt

Akromar - firma sprzątająca i agencja ochronyNasza droga
Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem. W 1999 roku firma znalazła się na 6 miejscu w "Złotej dziesiątce” najlepszych firm naszego regionu w ramach rankingu firm województwa lubuskiego organizowanego przez Urząd Wojewody, Urząd Marszałka i Gazetę Lubuską. W styczniu 2000r otrzymaliśmy tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play” Natomiast w 2003 nasza firma została wpisana na Białą Listę. Spółka Komandytowa IPT Akromar jest zakładem pracy chronionej, dlatego korzystając z naszych usług Państwa Firma uzyska ulgę we wpłatach PFRON. Zaufało nam ponad 100 klientów biznesowych, dla których świadczymy usługi na terenie całego kraju, zatrudniając w tym ponad 700 osób na umowę o pracę.

Naszą ideą jest partnerstwo.
Zapraszamy do współpracy

 

Usługi porządkowe - pomagamy w codziennych obowiązkach, dbamy o higienę i porządek wewnątrz i zewnątrz budynków, biur, hal produkcyjnych. Odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów oferując usługę utrzymania czystości dopasowaną do wymagań. Świadczymy usługi w obszarach – usługa standard premium i prestige

 

Ochrony mienia i ochrona obiektów - zapewniamy bezpieczeństwo mienia ograniczając ryzyka i minimalizując straty. Z powodzeniem zabezpieczamy firmy przemysłowe, budowy, sieci handlowe, sklepy czy biura, przyczyniając się do wzrostu poczucia bezpieczeństwa.

 

Audyt czystości i bezpieczeństwa – dokonujemy fachowej oceny usług , w celu jej weryfikacji. Wiedza ta pozwala nam na wskazanie Klientowi obszarów, w których możliwe są modyfikacje w celu obniżenia kosztów, czy usprawniania pracy.

 

Praca tymczasowa – prowadzimy procesy rekrutacyjne dla naszych Klientów, dostosowane do potrzeb i specyfiki branż. Zapewniamy elastyczne warunki zatrudnienia i redukcję kosztów poprzez wynajem pracowników. Posiadamy bazę wykwalifikowanych pracowników. Szukamy również pracowników ochrony oraz pracowników do sprzątania..

ul. Rzemieślnicza 16b | 65-823 Zielona Góra | tel. 68 451 26 67 | fax. 68 451 26 66 | email: sekretariat@akromar.pl

Pomysł & Realizacja: Profesjonalne-strony.com | Akromar ✓ Firma ochroniarsko-sprzątająca ✓ Sprzątanie biur ✓ Usługi porządkowe ✓ Ochrona mienia.