Kontakt

USŁUGI PORZĄDKOWE

 sprzątanie biur, sprzątanie sklepu

 

Od ponad 20 lat proponujemy firmom i instytucjom nowoczesne rozwiązania w sferze usług utrzymania czystości. Nasi Klienci korzystają z naszego wieloletniego doświadczenia, wiedzy, nowoczesnego sprzętu oraz najwyższej jakości, ekologicznej chemii, której używamy.

 

Dbamy o nasz stały, zrównoważony rozwój i naukę. Inwestujemy w szkolenia pracowników i w nowe technologie. Pracownicy są dyskretni, przeszkoleni i staranni, co w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych maszyn i środków daje oczekiwane rezultaty.

 

Każdy klient posiada „Opiekuna Klienta”, który posiada odpowiednią wiedzę i kompetencje w zakresie wykonywanej usługi. Bezpośrednio nadzoruje pracowników oraz szuka nowych rozwiązań, które mogłyby zwiększyć efektywność wykonywanej usługi.

 

Obniżamy koszty nie tylko poprzez odpis we wpłatach na PFRON. Proponujemy optymalny poziom usługi dopasowany do specyfiki, potrzeb i budżetu klienta (usługa standard, premium i prestige).

 

Usługa Prestige – w ramach obszaru prestige , szczególną uwagę zwracamy na detale (np. przeszklenia, powierzchnie chromowane, błyszczące, odpowiedni dobór zapachów itp.) oraz kontrolę wykonania usługi. Materiały stosowane do wykonania usługi oprócz właściwości myjących posiadają właściwości pielęgnujące i zabezpieczające powierzchnię. Wszystkie używane środki posiadają certyfikaty PZH. Usługę to wyróżnia codziennie monitorowanie jakości przez opiekuna dedykowanego tylko do tego obiektu.

 

Wyposażanie naszych pracowników w odzież robocza odbywa się w porozumieniu z Klientem z uwzględnieniem jego wymagań i preferencji.

 

NASZYM KLIENTOM ZAPEWNIAMY: Dobór odpowiednich środków czystości i technologii dostosowanych do charakteru obiektu oraz materiałów, wsparcie procesu sprzątania rozwiązaniami technicznymi w postaci odpowiednich nowoczesnych maszyn i urządzeń, 24h czas reakcji w przypadku awarii maszyn sprzątających oraz zapewnienie maszyn zastępczych na czas naprawy, optymalizacja kosztów zużycia materiałów higienicznych poprzez doradztwo oraz współpracę z największymi producentami, organizacja pracy i nadzór nad pracownikami należeć będzie do dedykowanego Koordynatora, który będzie utrzymywał stały kontakt z osobą wyznaczoną ze strony.

W ramach usługi porządkowej dbamy o:

 

  • sprzątanie biur,
  • sprzątanie obiektów,
  • sprzątanie sklepów,
  • sprzątanie hoteli.

 

ul. Rzemieślnicza 16b | 65-823 Zielona Góra | tel. (068) 451 26 67 | fax. (068) 451 26 66 | email: sekretariat@akromar.pl

Pomysł & Realizacja: Profesjonalne-strony.com | Akromar ✓ Firma ochroniarsko-sprzątająca ✓ Sprzątanie biur ✓ Usługi porządkowe ✓ Ochrona mienia.