Kontakt

USŁUGI PORZĄDKOWE

 

Od ponad 20 lat proponujemy firmom i instytucjom nowoczesne rozwiązania w sferze usług porządkowych oraz utrzymania czystości. Nasi Klienci korzystają z naszego wieloletniego doświadczenia, wiedzy, nowoczesnego sprzętu oraz najwyższej jakości, ekologicznej chemii, której używamy.

 

Dbamy o nasz stały, zrównoważony rozwój i naukę. Inwestujemy w szkolenia pracowników i w nowe technologie. Pracownicy są dyskretni, przeszkoleni i staranni, co w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych maszyn i środków daje oczekiwane rezultaty. Oferowane przez nas usługi porządkowe są najwyższej jakości.

 

Każdy klient posiada „Opiekuna Klienta”, który posiada odpowiednią wiedzę i kompetencje w zakresie wykonywanej usługi. Bezpośrednio nadzoruje pracowników oraz szuka nowych rozwiązań, które mogłyby zwiększyć efektywność wykonywanej usługi.

 

Obniżamy koszty nie tylko poprzez odpis we wpłatach na PFRON. Proponujemy optymalny poziom usługi dopasowany do specyfiki, potrzeb i budżetu klienta (usługa standard, premium i prestige).

 

Usługa Prestige

 

Usługa Prestige – w ramach obszaru prestige , szczególną uwagę zwracamy na detale (np. przeszklenia, powierzchnie chromowane, błyszczące, odpowiedni dobór zapachów itp.) oraz kontrolę wykonania usługi. Materiały stosowane do wykonania usługi oprócz właściwości myjących posiadają właściwości pielęgnujące i zabezpieczające powierzchnię. Wszystkie używane środki posiadają certyfikaty PZH. Usługę to wyróżnia codziennie monitorowanie jakości przez opiekuna dedykowanego tylko do tego obiektu.

 

Wyposażanie naszych pracowników w odzież robocza odbywa się w porozumieniu z Klientem z uwzględnieniem jego wymagań i preferencji.

 

Zapewniamy

 

NASZYM KLIENTOM ZAPEWNIAMY: Dobór odpowiednich środków czystości i technologii dostosowanych do charakteru obiektu oraz materiałów, wsparcie procesu sprzątania rozwiązaniami technicznymi w postaci odpowiednich nowoczesnych maszyn i urządzeń, 24h czas reakcji w przypadku awarii maszyn sprzątających oraz zapewnienie maszyn zastępczych na czas naprawy, optymalizacja kosztów zużycia materiałów higienicznych poprzez doradztwo oraz współpracę z największymi producentami, organizacja pracy i nadzór nad pracownikami należeć będzie do dedykowanego Koordynatora, który będzie utrzymywał stały kontakt z osobą wyznaczoną ze strony. Oferta naszej firmy jest bardzo korzystna, zapraszamy do skorzystania z niej. 

 

Sprzątanie biur, obiektów, sklepów i hoteli

 

W ramach usługi porządkowej dbamy o:

 

  • sprzątanie biur: doskonale zdajemy sobie sprawę, że praca w czystym i zadbanym biurze jest dla pracowników bardzo ważna. Bardzo często jest tak, że dzięki temu zwiększa się efektywność pracowników. Dobrze wiemy, że biuro stanowi wizytówkę firmy, dlatego warto zadbać o jego utrzymanie czystości. Firma Akromar oferuję szeroki zakres usług sprzątania biura, m.in. mycie okien czy utrzymanie czystości posadzek,

 

  • sprzątanie obiektów: od wielu lat oferujemy usługę sprzątania obiektów. Ofertę kierujemy głównie do firm oraz instytucji, które poszukują profesjonalnej i rzetelnej firmy sprzątającej. Oferujemy również sprzątanie terenów zewnętrznych. Podczas prac sprzątających używamy tylko profesjonalnych środków chemicznych. Dzięki temu, że posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz nowoczesny sprzęt, możemy zagwarantować naszym klientom najwyższej jakości usługi sprzątające,

 

  • sprzątanie sklepów: w naszej ofercie znajdą Państwo również kompleksowe sprzątanie sklepów. Dbanie o czystość dużych powierzchni sklepowych jest bardzo ważne. Każdy klient, który przychodzi na zakupu oczekuję od sklepu czystości i porządku. My jako firma Akromar posiadamy duże doświadczenie w utrzymaniu czystości w sklepach i obiektach handlowych,

 

  • sprzątanie hoteli: nasza firma zajmuje się również profesjonalnym utrzymywaniem czystości w hotelach. Zdajemy sobie sprawę, że czyste i zadbane pokoje i pomieszczenia hotelowe to wizytówka danego miejsca. Bardzo często na podstawie porządku w danym pokoju goście oceniają cały pobyt w danym hotelu, dlatego warto zadbać o ten aspekt. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi sprzątania w hotelach, m.in.: pranie wykładzin, czyszczenie okien, pielęgnację podłóg i wiele innych. Dzięki nam, wasi goście będą miło wspominać pobyt w Państwa hotelu.

ul. Rzemieślnicza 16b | 65-823 Zielona Góra | tel. 68 451 26 67 | fax. 68 451 26 66 | email: sekretariat@akromar.pl

Pomysł & Realizacja: Profesjonalne-strony.com | Akromar ✓ Firma ochroniarsko-sprzątająca ✓ Sprzątanie biur ✓ Usługi porządkowe ✓ Ochrona mienia.